Op zondag 17/05 stond de BVV AC op het programma. AVLO komt al enkele jaren uit in de ere-afdeling en had ook de ambitie om in deze afdeling te blijven.
Met enkele youngsters en minder-youngsters aan de start slaagde TEAM AVLO zeker en vast in hun opzet, want ze konden (ondanks 2 forfaitscores) beslag leggen op een mooie 6de plaats!

Uiteraard is de collectieve prestatie van het allergrootste belang tijdens een interclub, maar deze atleten zorgden voor wat extra glans:

13punten:
*Svea Van Laere (hoog)

11 punten:
*Ruben De Smedt (3000m)
*Rian Van Den Branden (discus én kogel)
*Matthias De Leenheer (HSS)
*Dorien Poppe (3000m)

10punten:
*Arnaud Vanbekbergen (800m)
*Victor Suy (speer)
*Eloise van Lokeren (400m) NIEUW BR!!

 

Tot slot ook nog een dankjewel aan alle atleten voor hun inzet, hun bereidheid om een nummer te doen dat misschien niet helemaal hun voorkeur wegdraagt, om na lange tijd toch weer eens een borstnummer op te spelden,  om te supporteren voor elkaar, maar vooral om er te staan als TEAM AVLO!!