G-Atletiek

Atleten geboren in 2017-2016-2015-2014-2013-2012 (=onderbouw):

We kunnen in Lokeren geen aanmeldingen meer bijnemen voor 2022-2023, behalve voor geboortejaar 2013.
U kan uw zoon of dochter wel nog aanmelden maar u komt dan op de wachtlijst.

In Zele is er geen probleem om nog aan te melden en proeflessen te volgen

Registreren kan via de link aanmelden
U krijgt dan een uitnodiging om een aantal proeftrainingen te volgen om zo te ondervinden of atletiek leuk is.

U kan steeds vrijblijvend een kijkje komen nemen, op vrijdagavond te Zele van 18:15 - 18:30 u. In Lokeren op zaterdagochtend van 10:00 - 11:15 u.
Tijdens deze uren kan u iets nuttigen in het clubhuis.

PK Veldlopen: 4 kampioenen

We hebben dus in totaal 4 provinciale kampioenen en daarbovenop nog 7 podiumplaatsen en 16 top 10 plaatsen.
 
Pupillen 1e jaar Meisjes:
 
1. Eloise van Lokeren PROV KAMP
2. Anouck van Bockstael 
3. Jade Dewart 
 
6. Lotte Van Gehuchten
 
 
Pupillen 2e jaar  Meisjes:
 
1. Marthe Engels PROV KAMP
3. Nahla Coopman
 
9. Erena de Kimpe
 
 
Pupillen 2e jaar jongens
 
1. Sen Mertens PROV KAMP
 
6. Leon Berthels
 
WINNAARS van de trofee voor de beste club zowel voor pupillen meisjes als pupillen jongens
 
 
Miniemen 1e jaar  meisjes:
 
4. Ella Poppe
 
 
Miniemen 2e jaar meisjes:
 
4. Fien de Decker
 
 
Miniemen 2e jaar jongens:
 
7. Jippe Nonneman
 
 
Cadetten meisjes 1e jaar:
 
1. Elise De Bruyn PROV KAMP
 
 
Cadetten meisjes 2e jaar:
 
9. Laure Vanoutrieve
 
 
Cadetten jongens 1e jaar:
 
7. Jasper Roggeman
8. Ward Fiers
 
 
Cadetten Jongens 2e jaar:
 
7. Brecht Audenaert
 
 
Scholieren 1e jaar dames:
 
8. Ayco van Raemdonck
 
 
Scholieren 2e jaar dames:
 
2. Dorien Poppe
 
 
Scholieren 1e jaars heren:
 
4. Ruben de Smedt
 
 
Scholieren 2e jaars heren:
 
3. Sverre van Britsom
4. Dries de Strycker
 
 
Senioren vrouwen korte cross
 
7. Melissa Willaert
 
 
Master vrouwen 35+ : 
 
6. Lot Stevens
 
 
Master vrouwen 40+
 
3. Carolien Haegens
 
Master vrouwen 50+
 
3. Kathleen Beirnaert
 
 
Master heren 40+
 
6. Dimitri van Damme